Hotel BestIn

Noclegi w bardzo atrakcyjnej cenie

konferencjeHotel Best Inn to idealne miejsce dla organizacji szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych i innego rodzaju eventów. Mniejsza sala to miejsce stworzone z myślą o spotkaniach biznesowych oraz szkoleniach dla 10 ? 15 osób. Doskonale oświetlona, przestronna z możliwością dowolnego ustawienia miejsc i wygodnym, dużym stołem.

Duża sala konferencyjna pozwala na organizację eventu nawet na 100 osób. Posiada regulację temperatury, oświetlenia, a także wyjście na ogród, co umożliwia gościom spędzanie przerw w obradach na łonie natury i szybką regenerację po intelektualnym wysiłku.

Na indywidualne życzenia gości udostępniamy akcesoria niezbędne do sprawnego przeprowadzania obrad, takie jak: rzutnik multimedialny, suchościeralna tablica, flipchart oraz bezprzewodowy internet.

Nasza hotelowa restauracja zapewni Państwu pełen zakres usług gastronomicznych począwszy od przerw kawowych poprzez indywidualnie dobrane dania lunchowe aż po uroczyste kolacje.

Tylko w hotelu Best Inn istnieje możliwość zamówienia specjalnie dobranych do gustów klienta kompozycji kwiatowych, które z pewnością podniosą prestiż Państwa spotkań, jak również dostarczą niezapomnianych wrażeń estetycznych. Doskonale wykwalifikowany zespół hotelu Best Inn dołoży zaś wszelkich starań by każde odbywające się w naszym hotelu spotkanie przebiegało na najwyższym poziomie.

Wszelkie pytania oraz szczegóły możecie Państwo ustalić pod numerem telefonu 695-777-327 lub adresem e-mail: info@bestin.pl, wówczas przygotujemy specjalnie dobraną do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań ofertę.