Hotel BestIn

Noclegi w bardzo atrakcyjnej cenie

Wesela

Organizacja przyjęcia weselnego

Piękne położenie, profesjonalna obsługa oraz wyśmienite jedzenie sprawiają, że Hotel Best Inn to świetne miejsce na zorganizowanie swojego wesela. Całość dopełnia  piękna, nowoczesna i przestronna sala, w której znajduje sięmiejsce dla ponad 100 osób. Na życzenie narzeczonych przygotowujemy dekorację kościoła i sali. Wiązanki ślubne, bukiety kwiatowe na stoły, balony i drobne upominki dla gości weselnych budzą największe zainteresowanie śród osób, które organizowały już przyjęcie w naszym Hotelu.
 

Dodatkowe atrakcje 

Dodatkową atrakcją, jaką proponujemy, jest pokaz magika, tańca towarzyskiego czy puszczanie chińskich lampionów w ogrodzie.
 

Restauracja i dania weselne 

W czasie wesela oprócz oprawy równie ważne jest jedzenie. W związku z tym oprócz tradycyjnych potraw, oferujemy gościom weselnym smaki na co dzień niedostępne, np. pieczonego prosiaka lub fontannę czekoladową.


Po przyjęciu weselnym 

Po każdym przyjęciu przychodzi czas na odpoczynek. W prezencie ślubnym nowożeńcy otrzymują od nas apartament hotelowy De Lux o najwyższym standardzie. W pokoju znajduje się bardzo wygodne i duże łóżko, zestaw do parzenia kawy i herbaty i telewizor ledowy oraz duża łazienka wyposażona w jaccuzy. Na życzenie młodej pary możemy także udekorować pokój płatkami róż, zapewnić nastrojową muzykę czy dostarczyć szampana i kieliszki. Atrakcyjne ceny pokoi otrzymają także goście weselni, którzy zdecydują się u nas zatrzymać.
 

Dlaczego Best Inn? 

Nasze kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć weselnych i innych imprez powoduje, że dostarczamy naszym gościom najwyższą jakość proponowanych usług. W każdej chwili można także przyjechać i osobiście zapoznać się z ofertą, a także zakosztować potraw z hotelowej restauracji.